ENOSAD Endüstriyel Otomasyon Sanayicileri Derneği
ENOSAD Endüstriyel Otomasyon Sanayicileri Derneği

ENOSAD 7. Dönem Yönetim Kurulunu belirledi.

 

ENOSAD' ın 7. Olağan Genel Kurul Toplantısı 24 Mayıs 2017 tarihinde Cevahir Hotel Istanbul Asia’ da gerçekleştirildi. 

İstiklal Marşının okunmasının ardından Divan Heyeti seçimi yapıldı. Divan Heyeti, ENOSAD Kurucu Başkan Yardımcısı Osman Kurdaş’ ın başkanlığında Mustafa Naymanlar ve Turan Türkmen’ den oluşturuldu.

Divan Heyeti Başkanı Kurdaş, genel kurula katılımlarından dolayı tüm üyelere teşekkür ederek ENOSAD tarihinde ilk kez 2 aday yönetim kurulunun yer aldığı seçimli bir toplantı olmasından dolayı bu genel kurulun önem arz ettiğini belirtti. Her biri son derece saygın üyelerden oluşan ENOSAD’ ın bu duruma ulaşmasında kuruluşundan itibaren emeği geçen tüm başkan ve yönetim kurullarına hazirun huzurunda teşekkür etti ve gündemi okuyarak genel kurulu açtı.

Konuşmasını gerçekleştirmek üzere kürsüye davet edilen 6. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Hüseyin Halıcı, açılış konuşmasının ardından geçmiş dönem faaliyetlerini haziruna sundu.

Başkan Yardımcıları Sedat Sami Ömeroğlu ve Hasan Basri Kayakıran da geçmiş yönetim kurulları ve başkanlarına teşekkür ederek gelecek yönetim kurulu ve başkanına başarılar dilediler.    

Yönetim Kurulu faaliyetlerinin oy birliğiyle ibra edilmesi ile toplantının ilk bölümü tamamlandı. 

Toplantının 2. bölümünde; yönetim kurulu aday listelerinin oylanması öncesinde, başkan adayları Talat Avcı ve Dr. Hüseyin Halıcı konuşmalarını gerçekleştirdiler.  

Başkan adaylarının gelecek dönem hedeflerini anlatmaları ve yönetim kurulu listelerini açıklamalarının ardından Divan Heyeti Başkanı Osman Kurdaş, başkan adayları Talat Avcı ve Dr. Hüseyin Halıcı’ ya teşekkür etti ve sonuç ne olursa olsun derneğin yararına olacağını, kaybedenin de kazanana yardımcı olacağını ve destek vereceğini belirtti.

Yönetim kurulu aday listelerinin oylanması sonucunda Dr. Hüseyin Halıcı yeniden ENOSAD Başkanlığına seçildi.  

Dr. Hüseyin Halıcı, hedefledikleri projelerini hayata geçirmek amacıyla 2 yıl için tekrar ve daha artan bir ivmeyle çalışacaklarını, b
u yeni dönemde yapılacak çalışmalara tüm üyelerin katkı ve desteklerini beklediklerini, üyelerden gelecek önerileri de değerlendirerek sektör adına hep birlikte daha iyi işler yapmaya çalışacaklarını belirtti. Genel Kurula katılan ve destek veren tüm üyelere teşekkürlerini sundu ve bu dönemden  sonra gelecek yeni yönetimlere de şimdiden başarılar diledi.  

Genel Kurulda bulunan üyelerin başkan ve yönetim kurulunu tebrik etmesinin ardından Divan Heyeti Başkanı Osman Kurdaş tüm üyelere toplantıya katıldıkları için teşekkür etti ve Genel Kurul Toplantısını sonlandırdı.   

ENOSAD 7. Olağan Genel Kurulunda yeni yönetim kurulu aşağıdaki gibi belirlendi:  

                                                           YÖNETİM KURULU                                                                                                       

AES-ACAR LTD. ŞTİ.                                      Yaşar ACAR
DACEL LTD. ŞTİ.                                            Erkan CİRİT
EMF MOTOR A.Ş.                                           Hasan Basri KAYAKIRAN
ENTEK OTOMASYON LTD. ŞTİ.                     Sami Özkan DİBEK
ENTEK TEKNİK A.Ş.                                      Hasan TERZİOĞLU
FESTO A.Ş.                                                    Tuncay SOYDAŞ
HALICI ELEKTRONİK LTD.ŞTİ.                      Dr. Hüseyin HALICI
HKTM A.Ş.                                                     Tunç ATIL
MITSUBISHI ELECTRIC TURKEY A.Ş.          Yiğit KÜNTAN
PILZ LTD. ŞTİ.                                                Yavuz ÇOPUR
SCHNEIDER ELEKTRİK A.Ş.                         Mehmet ÖZALP

 

MCS Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. 
YRM OTOMASYON Mühendislik Taah. Elekt. San. ve Tic. A.Ş. SİSEL Mühendislik Elektronik San. ve Tic. A.Ş. HAKAN Elektrik Otomasyon Ltd. Şti. PAVO Tasarım Üretim Elektronik Tic. A.Ş. PARKER Hareket ve Kontrol Sistemleri Tic. Ltd. Şti. 
EMKO Elektronik San. ve Tic. A.Ş. DORUK Otomasyon ve Yazılım San. Tic. A.Ş. ENDOS Elektrik Elektronik Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. AK OTOMASYON  San. ve Tic. Ltd. Şti. OTKON Mühendislik ve Elektrik San. Tic. Ltd. Şti. PROSES Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti. HANNOVER FAIRS TURKEY Fuarcılık A.Ş. OMRON Electronics Ltd. Şti. WEIDMULLER Elektronik Tic. Ltd. Şti. TURCK Otomasyon Tic. Ltd. Ști. PEPPERL+FUCHS Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti. ASP Otomasyon San. ve Tic. Ltd. Şti. 
SİMEKS Elektrik Elektronik Malzeme San. ve Tic. Ltd. Şti. ROBOSAN OTOMASYON A.Ş. LİMA Endüstriyel Bilgisayar Ltd. Şti. DELTA VANA Kontrol Sistemleri ve Mühendislik San. Tic. A.Ş. IFM Electronic Elektrikli ve Elektronik Aletler İth.İhr.Paz.Tic.Ltd.Şti. EMERSON Process Management Ltd. Şti. 
KUKA ROBOTER CEE GmbH Türkiye Şubesi 
BİLKO Bilgisayar Otomasyon ve Kontrol A.Ş. AKBİL Endüstriyel Kontrol Sistemleri A.Ş.
HALICI Elektronik Telekomünikasyon San.Tic. Ltd. Şti. DANFOSS Otomasyon ve Kontrol Ürünleri    Tic. Ltd. Şti. SCHUNK Intec Bağlama Sistemleri ve Otomasyon San. ve Tic. Ltd. Şti. GLOBAL Elektronik Otomasyon Sistemleri ve Mühendislik Hizm. San. Tic. Ltd. Şti. SMS - Sanayi Malzemeleri Üretim ve Satışı A.Ş. İNTEGROL Entegre Kontrol Sistemleri Ltd. Şti. GEOTEK Otomasyon Tekniği San. ve Tic. Ltd. Şti. DACEL Elektrik-Elektronik Mühendislik Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. KROHNE OTOMASYON San. ve Tic Ltd. Şti. FEMSAN Elektrik Motorları San. Tic. A.Ş. ALİTEK Teknoloji Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. RETEK Mühendislik Makine San. ve Tic. Ltd.Şti. NACHI Europe GMBH Türkiye Şubesi PHOENİX Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti. GMT Endüstriyel Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti. SİMTEKNO Endüstriyel Ürünler San. Tic. Ltd. Şti. ODAK Endüstri Kontrol Makina San. Tic. Ltd. Şti. ENTEK Otomasyon Ürünleri San. Tic. A.Ş. YOKOGAWA Turkey Endüstriyel Otomasyon Çözümleri A.Ş. ALTINAY Robot Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
ROBO Otomasyon Elek. Müh. Enst. Mak. İnş. Taah. Tic. Ltd. Şti. EMF Motor San. ve Tic. A.Ş. 
ENTEK TEKNİK A.Ş. OSKON Elektrik-Elektronik Mak. San. Tic. Ltd. Şti. 
ALTERNATİF Yayıncılık Tanıtım Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti.
GÜNMAK Endüstriyel Alet Pompa ve Otomasyon Sist. San. ve Tic. A.Ş. 
MÜHENDİSLER Elektrik San. Tic. Ltd. Şti. RITTAL Pano Sistemleri Tic. A.Ş. OPKON Optik Elektronik Kontrol San. ve Tic. Ltd. Şti. PROMEDA Elektrik ve Aydınlatma Malzemeleri Tic. ve San. Ltd. Şti. ELİMKO Elektronik Ltd. Şti. BONFIGLIOLI Güç Aktarma ve Otom. Teknolojileri San.Tic. A.Ş. SAVIOR Kontrol Otomasyon Sistemleri Elektronik San. ve Tic. A.Ş. 
SICK - Sensörler ve İleri Cihazlar Kontrol A.Ş. SCHNEIDER Electric San. ve Tic. A.Ş.
PVD - Proses Vana Donanım San. ve Tic. Ltd. Şti. 
ELİAR Elektronik San. A.Ş. METER Elektronik San. ve Tc. A.Ş. 
TESİS Otomasyon Gıda Müh. Proje San. Tic. Ltd. Şti. SİMGE Endüstriyel Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti. EGE Endüstriyel Kontrol Elektromekanik Sistemler San. Tic. Ltd. Şti. BİLEŞİM Yayıncılık Fuarcılık ve Tanıtım Hizm. San. Tic. A.Ş.
JUMO Ölçü Sistemleri ve Otomasyon
San. ve Tic. Ltd. Şti. STÄUBLI Sanayi Makine ve Aksesuarları Tic. Ltd. Şti. NETES Mühendislik ve Dış Tic. Ltd. Şti. ISRA VISION VİSTEK Yapay Görme ve Otomasyon San. ve Tic. A.Ş. MEDEL Mühendislik ve Elektronik San. Tic. A.Ş. KOLLMORGEN Elsim Elektroteknik A.Ş. ANT Mühendislik San. ve Tic. A.Ş. TEMPA Pano San. ve Tic. A.Ş. 
AB ROTECH (Aktiebolaget Rotech Bursa Serbest Bölge Şubesi) KONTEK Kontrol Teknolojileri ve Otomasyon San. Tic. A.Ş. ESA Elektronik Technology Tic. Ltd. Şti. ROBOTEK Otomasyon Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti. 
GSD - Genel Sistem Dizaynı Mühendislik Bilişim Taahhüt San. ve Tic. A.Ş. SERVO KONTROL Makina Otomasyon Dış Tic. Ltd. Şti. ProsesTÜRK Endüstriyel Otomasyon ve Makina San. Tic. Ltd. Şti. MAGMA Mekatronik Makine San. ve Tic. A.Ş. BGM Mühendislik ve Endüstriyel Uygulamalar San. ve Tic. Ltd. Şti. 
E3 TAM A.Ş. EATON Elektrik Tic. Ltd. Şti. HİDREL Hidrolik Elemanlar San. Tic. A.Ş. 
TESTO Elektronik ve Test Ölçüm Cih. Dış Tic. Ltd. Şti. ÖZDAŞ Mühendislik San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. EMAS Elektroteknik Makine San. ve Tic. A.Ş. ABB Elektrik A.Ş.
SEW-EURODRIVE Hareket Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. BOSCH REXROTH Otomasyon San. ve Tic. A.Ş. MITSUBISHI Electric Turkey Elektrik Ürünleri A.Ş.
SIEMENS San. ve Tic. A.Ş.
KARDEŞ ELEKTRİK San. ve Tic.A.Ş. PINAR Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti. OPTİMUM Süreç Tasarımı ve Uygulamaları San. ve Tic. Ltd. Şti. LEUZE electronic San. ve Tic. Ltd. Şti. 
HKTM - HİDROPAR Hareket Kontrol Teknolojileri Merkezi San. ve Tic. A.Ş. FESTO San. ve Tic. A.Ş.
EKSEN Yayıncılık Fuarcılık Tanıtım Hizm. Ltd. Şti. YASKAWA Turkey Elektrik Tic. Ltd. Şti. HİD-TEK Makina San. ve Tic. Ltd. Şti. WAGO Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti. 
EMİKON Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti. BİLGİ Otomasyon Elektrik ve Elektronik San. Tic. Ltd. Şti. AES-ACAR Endüstriyel Sistemler San.Tic. Ltd. Şti. PILZ Emniyet Otomasyon Ürünleri ve Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.
Burada yer alan beyanlar, firmaların kendi beyanlarıdır