ENOSAD Endüstriyel Otomasyon Sanayicileri Derneği
ENOSAD Endüstriyel Otomasyon Sanayicileri Derneği

TOK’2018 Otomatik Kontrol Ulusal Toplantısı, 12-14 Eylül 2018, Abdullah Gül Üniversitesi (AGU)

 

Kontrol alanında çalışan herkesi buluşturmayı amaçlayan TOK’2018 Otomatik Kontrol Ulusal Toplantısı, İstanbul Teknik Üniversitesi ve Abdullah Gül Üniversitesi işbirliği ile 12-14 Eylül 2018 tarihleri arasında Kayseri’de yapılacaktır. TOK’2018 Toplantısında, Mayıs 1958'de kurulan Otomatik Kontrol Türk Milli Komitesi’nin kuruluşunun 60. yılı da kutlanacaktır. Kayseri Sanayi Odasının da desteği ile yapılacak toplantıda kontrol alanında üniversite-sanayi işbirliğini arttırmak ve genç akademisyenlerin katılımını teşvik etmek amaçlanmaktadır. 

Bildiri Gönderimi için Son Tarih

20 Haziran 2018'e kadar uzatılmıştır.

Değerlendirme Sonuçlarının Bildirimi

20 Temmuz 2018

Basıma Hazır Bildiri Gönderimi için Son Tarih

27 Temmuz 2018*

Erken Kayıt için Son Tarih

27 Temmuz 2018*

Kayıt için Son Tarih

15 Ağustos 2018

Toplantı Tarihleri

12-14 Eylül 2018

*Basıma hazır bildiri ile birlikte en az 1 yazarın kayıt yaptırması gerekmektedir.

 

BİLDİRİ GÖNDERİMİ:
12-14 Eylül 2018 tarihleri arasında Kayseri’de gerçekleştirilecek olan TOK2018 Otomatik Kontrol Ulusal Toplantısı için bildiri gönderimi tarihi 20 Haziran 2018 tarihine kadar uzatılmıştır.

DAVETLİ KONUŞMACILAR:
Michigan Üniversitesi’nden Associate Research Scientist Dr.Tulga Ersal, “Increasing Mobility of Unmanned Ground Vehicles Across Different Modes of Control – From Teleoperation to Full Autonomy” başlıklı bir sunum gerçekleştirecektir.

İTÜ Elektrik-Elektronik Fakültesi’nde 38 yıl görev yaptıktan sonra emekli olan çok değerli hocamız Prof. Dr. Atilla Bir “Otomatik Kontrol Uygulamalarının Geçmişi” konulu bir sunum yapacaktır. Prof. Dr. Atilla Bir, özellikle İslam dönemini ele alan Teknoloji Tarihi, Astronomi Tarihi ve Bilim Aletleri konularında lisans, lisansüstü ve doktora dersleri vermeyi sürdürmektedir.

Dekan ve Bölüm Başkanı olarak uzun yıllar idari görevler yapmış olan Prof. Dr. Mehmet Demirkol, Mühendislik eğitimi ile ilgili güncel konuları da kapsayan, ABET ve yeni MÜDEK 2.1 akreditasyonu ile ilgili bir sunum yapacaktır.

KAYIT ÜCRETLERİ:
Bildiri yazarları için 200 TL, tüm diğer katılımcılar için 300 TL olarak belirlenmiştir. (Basıma hazır bildiri ile birlikte en az 1 yazarın kayıt yaptırması gerekmektedir.)

Öğrenci katılımcılar için AGÜ yurtlarında sınırlı sayıda ücretsiz konaklama imkanı temin edilmiştir. Bu imkandan bildiri yazarı olan lisans ve yüksek lisans öğrencileri öncelikli olarak faydalanabilecektir.

SOSYAL PROGRAM:
Erciyes, Kapadokya, Kapuzbaşı Şelaleri, Hisarcik Kiranardi Şelale Park, Anadolu Harikalar Diyarı olmak üzere 5 farklı günübirlik gezi programına web sayfasından ulaşabilirsiniz. Gezi programı ön kayıt alınarak gelecek talepler doğrultusunda kesinleşecek olup, yeterli sayıda talep gelen geziler 15 Eylül 2018 Cumartesi günü yapılacaktır.

TOK2018 Otomatik Kontrol Ulusal Toplantısı detaylı bilgiler için erişim:
http://tok2018.agu.edu.tr/  

tok2018@agu.edu.tr


TOK 2018 Ulusal Toplantısı Abdullah Gül Üniversitesi Sümer Yerleşkesinde bulunan Mühendislik Fakültesi’nde düzenlenecektir.

AGÜ Address:

Abdullah Gül Üniversitesi, Sümer Kampüsü, Barbaros Mahallesi, Erkilet Bulvarı, Kocasinan/KAYSERİ

İndirebileceğiniz Dosyalar: TOK 2018 Konferans Posteri

 

 

İndirebileceğiniz Dosyalar
MCS Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. 
YRM OTOMASYON Mühendislik Taah. Elekt. San. ve Tic. A.Ş. SİSEL Mühendislik Elektronik San. ve Tic. A.Ş. HAKAN Elektrik Otomasyon Ltd. Şti. PAVO Tasarım Üretim Elektronik Tic. A.Ş. PARKER Hareket ve Kontrol Sistemleri Tic. Ltd. Şti. 
EMKO Elektronik San. ve Tic. A.Ş. DORUK Otomasyon ve Yazılım San. Tic. A.Ş. ENDOS Elektrik Elektronik Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. AK OTOMASYON  San. ve Tic. Ltd. Şti. OTKON Mühendislik ve Elektrik San. Tic. Ltd. Şti. PROSES Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti. HANNOVER FAIRS TURKEY Fuarcılık A.Ş. OMRON Electronics Ltd. Şti. WEIDMULLER Elektronik Tic. Ltd. Şti. TURCK Otomasyon Tic. Ltd. Ști. PEPPERL+FUCHS Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti. ASP Otomasyon San. ve Tic. Ltd. Şti. 
SİMEKS Elektrik Elektronik Malzeme San. ve Tic. Ltd. Şti. ROBOSAN OTOMASYON A.Ş. LİMA Endüstriyel Bilgisayar Ltd. Şti. DELTA VANA Kontrol Sistemleri ve Mühendislik San. Tic. A.Ş. IFM Electronic Elektrikli ve Elektronik Aletler İth.İhr.Paz.Tic.Ltd.Şti. EMERSON Process Management Ltd. Şti. 
KUKA CEE GmbH Merkezi Avusturya İstanbul Merkez Şubesi
BİLKO Bilgisayar Otomasyon ve Kontrol A.Ş. AKBİL Endüstriyel Kontrol Sistemleri A.Ş.
HALICI Elektronik Telekomünikasyon San.Tic. Ltd. Şti. DANFOSS Otomasyon ve Kontrol Ürünleri    Tic. Ltd. Şti. SCHUNK Intec Bağlama Sistemleri ve Otomasyon San. ve Tic. Ltd. Şti. GLOBAL Elektronik Otomasyon Sistemleri ve Mühendislik Hizm. San. Tic. Ltd. Şti. SMS - Sanayi Malzemeleri Üretim ve Satışı A.Ş. İNTEGROL Entegre Kontrol Sistemleri Ltd. Şti. GEOTEK Otomasyon Tekniği San. ve Tic. Ltd. Şti. DACEL Elektrik-Elektronik Mühendislik Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. KROHNE OTOMASYON San. ve Tic. Ltd. Şti. FEMSAN Elektrik Motorları San. Tic. A.Ş. ALİTEK Teknoloji Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. RETEK Mühendislik Makine San. ve Tic. Ltd.Şti. NACHI Europe GMBH Türkiye Şubesi PHOENİX CONTACT Elektronik Tic. Ltd. Şti. GMT Endüstriyel Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti. SİMTEKNO Endüstriyel Ürünler San. Tic. Ltd. Şti. ODAK Endüstri Kontrol Makina San. Tic. Ltd. Şti. ENTEK Otomasyon Ürünleri San. Tic. A.Ş. YOKOGAWA Turkey Endüstriyel Otomasyon Çözümleri A.Ş. ALTINAY Robot Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
ROBO Otomasyon Müh. Elek. Mak. San. ve Tic. A.Ş. EMF Motor San. ve Tic. A.Ş. 
ENTEK TEKNİK A.Ş. OSKON Elektrik-Elektronik Mak. San. Tic. Ltd. Şti. 
ALTERNATİF Yayıncılık Tanıtım Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti.
GÜNMAK Endüstriyel Alet Pompa ve Otomasyon Sist. San. ve Tic. A.Ş. 
MÜHENDİSLER Elektrik San. Tic. Ltd. Şti. RITTAL Pano Sistemleri Tic. A.Ş. OPKON Optik Elektronik Kontrol San. ve Tic. Ltd. Şti. BOSCH REXROTH Otomasyon San. ve Tic. A.Ş. PROMEDA Elektrik ve Aydınlatma Malzemeleri Tic. ve San. Ltd. Şti. KLEMSAN Elektrik Elektronik San. ve Tic. A.Ş. ELİMKO Elektronik Ltd. Şti. SAVIOR Kontrol Otomasyon Sistemleri Elektronik San. ve Tic. A.Ş. 
SICK - Sensörler ve İleri Cihazlar Kontrol A.Ş. SCHNEIDER Electric San. ve Tic. A.Ş.
PVD - Proses Vana Donanım San. ve Tic. Ltd. Şti. 
ELİAR Elektronik San. A.Ş. METER Elektronik San. ve Tc. A.Ş. 
SİMGE Endüstriyel Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti. EGE Endüstriyel Kontrol Elektromekanik Sistemler San. Tic. Ltd. Şti. BİLEŞİM Yayıncılık Fuarcılık ve Tanıtım Hizm. San. Tic. A.Ş.
JUMO Ölçü Sistemleri ve Otomasyon
San. ve Tic. Ltd. Şti. STÄUBLI Sanayi Makine ve Aksesuarları Tic. Ltd. Şti. NETES Mühendislik ve Dış Tic. A.Ş. ISRA VISION Yapay Görme ve Otomasyon San. ve Tic. A.Ş. MEDEL Mühendislik ve Elektronik San. Tic. A.Ş. ANT Mühendislik San. ve Tic. A.Ş. TEMPA Pano San. ve Tic. A.Ş. 
AB ROTECH (Aktiebolaget Rotech Bursa Serbest Bölge Şubesi) KONTEK Kontrol Teknolojileri ve Otomasyon San. Tic. A.Ş. ESA Elektronik Technology Tic. Ltd. Şti. ROBOTEK Otomasyon Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti. 
GSD - Genel Sistem Dizaynı Mühendislik Bilişim Taahhüt San. ve Tic. A.Ş. SERVO KONTROL Makina Otomasyon Dış Tic. Ltd. Şti. ProsesTÜRK Endüstriyel Otomasyon ve Makina San. Tic. Ltd. Şti. MAGMA Mekatronik Makine San. ve Tic. A.Ş. BGM Mühendislik ve Endüstriyel Uygulamalar San. ve Tic. Ltd. Şti. 
E3TAM A.Ş. EATON Elektrik Tic. Ltd. Şti. HİDREL Hidrolik Elemanlar San. Tic. A.Ş. 
TESTO Elektronik ve Test Ölçüm Cih. Dış Tic. Ltd. Şti. ÖZDAŞ Mühendislik San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. OKSİTEM Otomasyon Kontrol Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. EMAS Elektroteknik Makine San. ve Tic. A.Ş. ABB Elektrik A.Ş.
SEW-EURODRIVE Hareket Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. MITSUBISHI Electric Turkey Elektrik Ürünleri A.Ş.
SIEMENS San. ve Tic. A.Ş.
KARDEŞ ELEKTRİK San. ve Tic.A.Ş. PINAR Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti. OPTİMUM Süreç Tasarımı ve Uygulamaları San. ve Tic. Ltd. Şti. LEUZE electronic San. ve Tic. Ltd. Şti. 
HKTM - HİDROPAR Hareket Kontrol Teknolojileri Merkezi San. ve Tic. A.Ş. FESTO San. ve Tic. A.Ş.
EKSEN Yayıncılık Fuarcılık Tanıtım Hizm. Ltd. Şti. YASKAWA Turkey Elektrik Tic. Ltd. Şti. HİD-TEK Makina San. ve Tic. Ltd. Şti. WAGO Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti. 
EMİKON Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti. BİLGİ Otomasyon San. Tic. A.Ş. AES-ACAR Endüstriyel Sistemler San. ve Tic. A.Ş. PILZ Emniyet Otomasyon Ürünleri ve Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.
Burada yer alan beyanlar, firmaların kendi beyanlarıdır