ENOSAD Endüstriyel Otomasyon Sanayicileri Derneği
ENOSAD Endüstriyel Otomasyon Sanayicileri Derneği

Proses Otomasyonu Zirvesi ve Sergisi, 18 – 20 Eylül 2018, WOW Convention Center

 

Proses otomasyonu sektörünün Türkiye'deki en büyük organizasyonu olan Proses Otomasyonu Zirvesi ve Sergisi, 18-20 Eylül 2018 tarihleri arasında WOW Convention Center Yeşilköy- İstanbul’da düzenlenecek.

 

Uluslararası Proses Güvenliği Sempozyumu ile eş zamanlı olarak gerçekleşecek ve proses otomasyonu sektöründen dünyanın en büyük markalarının katılımcı olarak yer alacakları Zirve’ de; kimya ve petrokimya, petrol ve gaz, kâğıt hamuru ve kâğıt, yiyecek ve içecek, su ve atık su, enerji endüstrisi gibi önde gelen sektörlerde uygulama örnekleri gösterilecek.  

 

Zirve Konuları 

3. PROSES OTOMASYONU ZİRVESİ KONU BAŞLIKLARI

1- Kimya ve Petrokimya Çözümleri

2- Petrol ve Gaz Çözümleri

3- Kâğıt Hamuru ve Kâğıt Çözümleri

4- Yiyecek ve İçecek Çözümleri

5- Su ve Atık Su Çözümleri

6- Enerji Çözümleri

 

Sempozyum Konuları  

3. ULUSLARARASI PROSES GÜVENLİĞİ SEMPOZYUMU KONU BAŞLIKLARI

1. SEVESO 3 GELDİ. GELİRKEN NE GETİRDİ?

• SEVESO 3’E Göre Denetimlerin Usul ve Esasları Nasıl Olacak

• SEVESO 3’e Uygun Hangi Revizyonlar Yapılmalı?

2. TÜRKİYE RİSK ANALİZ MODELİNİ SEÇİYOR

• HAZOP Bizi Sevdi Biz HAZOP’u

• SIS ve SIL Uygulamalarının HAZOP ve LOPA ile Bütünleştirilmesi

• İyi Uygulama Örneği

3. ENDÜSTRİ 4.0, SİBER GÜVENLİK VE PROSES GÜVENLİĞİ

• Türkiye’de Siber Güvenlik Uygulamalarının Yakın Geleceği

• Proses Otomasyonu ve Endüstri 4.0

4. ATEX UYGULAMALARI

• Patlayıcı Ortam Uygunluk Değerlendirmesindeki Esaslar ve Yaşanan Sorunlar

• Statik Elektriğin İzlenmesi, Kontrol Altında Tutulması

• ATEX Sertifikalı Ekipman Bakımı

5. PROSES GÜVENLİĞİNE GİDEN YOLDA YARDIMCI UYGULAMALAR 

• Güvenilirlik Merkezli Bakıma Giden Yolda Veri Tabanı Oluşturmak

• Değişiklik Yönetiminin Uygulama Düzeyinin Arttırılması 

• İş İzin Sistemleri ve Proses Güvenliği

6. GÜVENLİ BİR FABRİKA TASARLIYORUZ

• Tesisatın Güvenli Tasarımı

• Kritik Ekipman Seçimi 

• Otomasyon Düzeyi ve Güvenlik İlişkisi

• Acil Durdurma / Kapatma İhtiyaçlarının Belirlenmesi

• Patlama, Sızıntı, Yangın Önlemleri


Zirve Ziyaretçi Formu için tıklayınız 

Yerleşim Planı için tıklayınız

Ulaşım

WOW Kongre Merkezi

Adres : Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. 34149 No:15-17-19 Bakırköy–İstanbul/Türkiye

Tel : +90 212 468 50 00 

Faks : +90 212 465 06 55 

E-posta : info@wowconventionistanbul.com 


Konum

WOW Istanbul Hotels & Convention Center, İstanbul Atatürk Havalimanı’nın ve İstanbul Dünya Ticaret Merkezi, İstanbul Fuar Merkezi, CNR Expo Center gibi ticaret ve fuar merkezlerinin hemen yanında yer almaktadır.

İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan WOW Istanbul’ a ve WOW Istanbul’ dan İstanbul Atatürk Havalimanı’ na ücretsiz servis bulunmakta ve tesisin içerisinde metro istasyonu yer almaktadır.


Ulaşım için krokiye tıklayınız 

 

MCS Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. 
YRM OTOMASYON Mühendislik Taah. Elekt. San. ve Tic. A.Ş. SİSEL Mühendislik Elektronik San. ve Tic. A.Ş. HAKAN Elektrik Otomasyon Ltd. Şti. PAVO Tasarım Üretim Elektronik Tic. A.Ş. PARKER Hareket ve Kontrol Sistemleri Tic. Ltd. Şti. 
EMKO Elektronik San. ve Tic. A.Ş. DORUK Otomasyon ve Yazılım San. Tic. A.Ş. ENDOS Elektrik Elektronik Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. AK OTOMASYON  San. ve Tic. Ltd. Şti. OTKON Mühendislik ve Elektrik San. Tic. Ltd. Şti. PROSES Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti. HANNOVER FAIRS TURKEY Fuarcılık A.Ş. OMRON Electronics Ltd. Şti. WEIDMULLER Elektronik Tic. Ltd. Şti. TURCK Otomasyon Tic. Ltd. Ști. PEPPERL+FUCHS Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti. ASP Otomasyon San. ve Tic. Ltd. Şti. 
SİMEKS Elektrik Elektronik Malzeme San. ve Tic. Ltd. Şti. ROBOSAN OTOMASYON A.Ş. LİMA Endüstriyel Bilgisayar Ltd. Şti. DELTA VANA Kontrol Sistemleri ve Mühendislik San. Tic. A.Ş. IFM Electronic Elektrikli ve Elektronik Aletler İth.İhr.Paz.Tic.Ltd.Şti. EMERSON Process Management Ltd. Şti. 
KUKA CEE GmbH Merkezi Avusturya İstanbul Merkez Şubesi
BİLKO Bilgisayar Otomasyon ve Kontrol A.Ş. AKBİL Endüstriyel Kontrol Sistemleri A.Ş.
HALICI Elektronik Telekomünikasyon San.Tic. Ltd. Şti. DANFOSS Otomasyon ve Kontrol Ürünleri    Tic. Ltd. Şti. SCHUNK Intec Bağlama Sistemleri ve Otomasyon San. ve Tic. Ltd. Şti. GLOBAL Elektronik Otomasyon Sistemleri ve Mühendislik Hizm. San. Tic. Ltd. Şti. SMS - Sanayi Malzemeleri Üretim ve Satışı A.Ş. İNTEGROL Entegre Kontrol Sistemleri Ltd. Şti. GEOTEK Otomasyon Tekniği San. ve Tic. Ltd. Şti. DACEL Elektrik-Elektronik Mühendislik Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. KROHNE OTOMASYON San. ve Tic. Ltd. Şti. FEMSAN Elektrik Motorları San. Tic. A.Ş. ALİTEK Teknoloji Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. RETEK Mühendislik Makine San. ve Tic. Ltd.Şti. NACHI Europe GMBH Türkiye Şubesi PHOENİX CONTACT Elektronik Tic. Ltd. Şti. GMT Endüstriyel Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti. SİMTEKNO Endüstriyel Ürünler San. Tic. Ltd. Şti. ODAK Endüstri Kontrol Makina San. Tic. Ltd. Şti. ENTEK Otomasyon Ürünleri San. Tic. A.Ş. YOKOGAWA Turkey Endüstriyel Otomasyon Çözümleri A.Ş. ALTINAY Robot Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
ROBO Otomasyon Müh. Elek. Mak. San. ve Tic. A.Ş. EMF Motor San. ve Tic. A.Ş. 
ENTEK TEKNİK A.Ş. OSKON Elektrik-Elektronik Mak. San. Tic. Ltd. Şti. 
ALTERNATİF Yayıncılık Tanıtım Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti.
GÜNMAK Endüstriyel Alet Pompa ve Otomasyon Sist. San. ve Tic. A.Ş. 
MÜHENDİSLER Elektrik San. Tic. Ltd. Şti. RITTAL Pano Sistemleri Tic. A.Ş. OPKON Optik Elektronik Kontrol San. ve Tic. Ltd. Şti. BOSCH REXROTH Otomasyon San. ve Tic. A.Ş. PROMEDA Elektrik ve Aydınlatma Malzemeleri Tic. ve San. Ltd. Şti. KLEMSAN Elektrik Elektronik San. ve Tic. A.Ş. ELİMKO Elektronik Ltd. Şti. SAVIOR Kontrol Otomasyon Sistemleri Elektronik San. ve Tic. A.Ş. 
SICK - Sensörler ve İleri Cihazlar Kontrol A.Ş. SCHNEIDER Electric San. ve Tic. A.Ş.
PVD - Proses Vana Donanım San. ve Tic. Ltd. Şti. 
ELİAR Elektronik San. A.Ş. METER Elektronik San. ve Tc. A.Ş. 
SİMGE Endüstriyel Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti. EGE Endüstriyel Kontrol Elektromekanik Sistemler San. Tic. Ltd. Şti. BİLEŞİM Yayıncılık Fuarcılık ve Tanıtım Hizm. San. Tic. A.Ş.
JUMO Ölçü Sistemleri ve Otomasyon
San. ve Tic. Ltd. Şti. STÄUBLI Sanayi Makine ve Aksesuarları Tic. Ltd. Şti. NETES Mühendislik ve Dış Tic. A.Ş. ISRA VISION Yapay Görme ve Otomasyon San. ve Tic. A.Ş. MEDEL Mühendislik ve Elektronik San. Tic. A.Ş. ANT Mühendislik San. ve Tic. A.Ş. TEMPA Pano San. ve Tic. A.Ş. 
AB ROTECH (Aktiebolaget Rotech Bursa Serbest Bölge Şubesi) KONTEK Kontrol Teknolojileri ve Otomasyon San. Tic. A.Ş. ESA Elektronik Technology Tic. Ltd. Şti. ROBOTEK Otomasyon Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti. 
GSD - Genel Sistem Dizaynı Mühendislik Bilişim Taahhüt San. ve Tic. A.Ş. SERVO KONTROL Makina Otomasyon Dış Tic. Ltd. Şti. ProsesTÜRK Endüstriyel Otomasyon ve Makina San. Tic. Ltd. Şti. MAGMA Mekatronik Makine San. ve Tic. A.Ş. BGM Mühendislik ve Endüstriyel Uygulamalar San. ve Tic. Ltd. Şti. 
E3TAM A.Ş. EATON Elektrik Tic. Ltd. Şti. HİDREL Hidrolik Elemanlar San. Tic. A.Ş. 
TESTO Elektronik ve Test Ölçüm Cih. Dış Tic. Ltd. Şti. ÖZDAŞ Mühendislik San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. OKSİTEM Otomasyon Kontrol Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. EMAS Elektroteknik Makine San. ve Tic. A.Ş. ABB Elektrik A.Ş.
SEW-EURODRIVE Hareket Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. MITSUBISHI Electric Turkey Elektrik Ürünleri A.Ş.
SIEMENS San. ve Tic. A.Ş.
KARDEŞ ELEKTRİK San. ve Tic.A.Ş. PINAR Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti. OPTİMUM Süreç Tasarımı ve Uygulamaları San. ve Tic. Ltd. Şti. LEUZE electronic San. ve Tic. Ltd. Şti. 
HKTM - HİDROPAR Hareket Kontrol Teknolojileri Merkezi San. ve Tic. A.Ş. FESTO San. ve Tic. A.Ş.
EKSEN Yayıncılık Fuarcılık Tanıtım Hizm. Ltd. Şti. YASKAWA Turkey Elektrik Tic. Ltd. Şti. HİD-TEK Makina San. ve Tic. Ltd. Şti. WAGO Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti. 
EMİKON Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti. BİLGİ Otomasyon San. Tic. A.Ş. AES-ACAR Endüstriyel Sistemler San. ve Tic. A.Ş. PILZ Emniyet Otomasyon Ürünleri ve Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.
Burada yer alan beyanlar, firmaların kendi beyanlarıdır