ENOSAD Endüstriyel Otomasyon Sanayicileri Derneği
ENOSAD Endüstriyel Otomasyon Sanayicileri Derneği

SMART FUTURE EXPO ZİRVESİ,14–15 KASIM 2018

SMART FUTURE EXPO 2018

AKILLI TEKNOLOJİLER ZİRVESİ VE SERGİSİ

YILIN TEKNOLOJİ VE DİJİTAL DÖNÜŞÜM ETKİNLİĞİ SMART FUTURE EXPO AKILLI TEKNOLOJİLER ZİRVESİ VE SERGİSİ

Teknolojik ve dijital dönüşüm ekseninde bakanlıklar, yerel yönetimler, sanayi, bilişim gibi önde gelen özel sektör firmaları ve sektörel kuruluşları bir araya getirerek Türkiye'nin en kapsamlı teknoloji etkinliği olma amacıyla düzenlenen Smart Future Expo 14 Kasım Çarşamba günü İstanbul Kongre Merkezi'nde başlıyor. 100'ün üzerinde konuşmacının iki gün boyunca iki konferans salonunda eş zamanlı olarak yer alacakları dopdolu konferans programıyla heyecan yaratan etkinliğin Zirve Programı detaylarına ulaşmak için tıklayabilirsiniz.

 

Smart Future Expo, ana konuşmacıları Samuel Linares, Suat Sağıroğlu, Prof. Dr. Şahin Albayrak ve Tansu Yeğen oldu. Accenture Avrupa ve Latin Amerika, Enerji, Kamu Hizmetleri, Kimyasal ve Doğal Kaynaklar Direktörü & ICS Güvenlik Lideri Samuel Linares Endüstriyel Siber Güvenlik hakkında konuşacak. UiPath Türkiye Genel Müdürü Tansu Yeğen Yapay Zeka Destekli Yazılım Robotlarıyla Değişen İş Hayatı'nı; TSI Genel Müdürü Suat Sağıroğlu ise Havacılıkta Yerli Üretim ve Sertifikasyon konusunu ele alacak. Prof. Dr. Şahin Albayrak, Dijital Altyapılar ve İnsansız Araçlar konusuyla gelişen şehirlerin gelecek vizyonuna ışık tutacak. 

 

Smart Future Expo Sanayinin Dönüşümü, Enerjinin Geleceği, Akıllı Şehirler ve Dijital Altyapılar, Teknolojik Yenilikler ve Dijital Girişimcilik başta olmak üzere akıllı teknolojiler ışığında çok önemli temalarda, kıymetli konuşmacıların katılımıyla Türkiye'nin dijital geleceğine ışık tutacak.
Etkinliğin ilk günü 14 Kasım Çarşamba, öne çıkan oturumlardan biri Dijitalleşen Fabrikalar. Dr. Bilgehan Baykal yönetimindeki oturumda, Adem Kayar, Arda Karaçelebi, Ateş Sungur ve Tolga Yanaşık akıllı fabrikalar ve gelişen teknolojilerden bahsedecek.

 

ENOSAD Başkanı Dr. Hüseyin Halıcı başkanlığında gerçekleşecek ENOSAD özel oturumunda konuklar AKILLI ÜRETİMDE OSB'LERİN VE KOBİLERİN DÖNÜŞÜMÜ, SANAYİNİN DÖNÜŞÜMÜNDE YERLİ ÇÖZÜMLERİN ÖNEMİ konusunda konuşacaklar. Aylin Özden, Haluk Özcan ve Yavuz Çopur katılımıyla gerçekleşecek bu oturumda sanayinin dönüşümü ve yerli teknolojilere değinilecek.

 

14 Kasım Çarşamba gerçekleşecek bir diğer sanayi temalı oturumda, MAKFED Genel Sekreteri Zühtü Bakır, konukları İsa Tecim ve Yaşar Burak Savak ile birlikte sanayide yerli ve milli üretimin önemini ve getirilerini konuşacaklar.

 

Etkinliğin ilk gününün kapanışında Şenol Vatansever başkanlığındaki oturumda ise konuşmacılar GELİŞEN TEKNOLOJİLER hakkında konuşacak. Gelişen teknolojilerin, Endüstri, Ar-Ge ve Ekonomiye Etkileri hakkında, İbrahim Elbaşı, Av. Arb. Murat Keçeciler, Dr. Mücahit Gündebahar, Hasan Laçin ve Tamer Çelik görüşleriyle oturuma katkıda bulunacaklar.

 

Smart Future Zirve 2018 ilk günün son oturumunun ardından, İstanbul Kongre Merkezi'nde Smart Future Expo alanında BİLİŞİM GRUBU Gelecek 5.0 Kasım 2018 Toplantısını gerçekleştirecek. Smart Future Expo 2018 eş mekanlı etkinliklerinden olan Gelecek 5.0 panel ve konuşma programına ulaşmak için tıklayabilirsiniz.

SMART FUTURE EXPO 2018 ZİRVE PROGRAMI için tıklayınız
Smart Future Expo 2018 Konuşmacıları için tıklayınız 
Detaylı Bilgi için: 
www.smartfutureexpo.com

                                                                    İstanbul Kongre Merkezi (IKM)
Kayıt için tıklayınız:                                                     Ulaşım için tıklayınız:

                           

İndirebileceğiniz Dosyalar: ZİRVE PROGRAM BROŞÜRÜ

İndirebileceğiniz Dosyalar
MCS Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. 
YRM OTOMASYON Mühendislik Taah. Elekt. San. ve Tic. A.Ş. SİSEL Mühendislik Elektronik San. ve Tic. A.Ş. HAKAN Elektrik Otomasyon Ltd. Şti. PAVO Tasarım Üretim Elektronik Tic. A.Ş. PARKER Hareket ve Kontrol Sistemleri Tic. Ltd. Şti. 
EMKO Elektronik San. ve Tic. A.Ş. DORUK Otomasyon ve Yazılım San. Tic. A.Ş. ENDOS Elektrik Elektronik Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. AK OTOMASYON  San. ve Tic. Ltd. Şti. OTKON Mühendislik ve Elektrik San. Tic. Ltd. Şti. PROSES Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti. HANNOVER FAIRS TURKEY Fuarcılık A.Ş. OMRON Electronics Ltd. Şti. WEIDMULLER Elektronik Tic. Ltd. Şti. TURCK Otomasyon Tic. Ltd. Ști. PEPPERL+FUCHS Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti. ASP Otomasyon San. ve Tic. Ltd. Şti. 
SİMEKS Elektrik Elektronik Malzeme San. ve Tic. Ltd. Şti. ROBOSAN OTOMASYON A.Ş. LİMA Endüstriyel Bilgisayar Ltd. Şti. DELTA VANA Kontrol Sistemleri ve Mühendislik San. Tic. A.Ş. IFM Electronic Elektrikli ve Elektronik Aletler İth.İhr.Paz.Tic.Ltd.Şti. EMERSON Process Management Ltd. Şti. 
KUKA CEE GmbH Merkezi Avusturya İstanbul Merkez Şubesi
BİLKO Bilgisayar Otomasyon ve Kontrol A.Ş. AKBİL Endüstriyel Kontrol Sistemleri A.Ş.
HALICI Elektronik Telekomünikasyon San.Tic. Ltd. Şti. DANFOSS Otomasyon ve Kontrol Ürünleri    Tic. Ltd. Şti. SCHUNK Intec Bağlama Sistemleri ve Otomasyon San. ve Tic. Ltd. Şti. GLOBAL Elektronik Otomasyon Sistemleri ve Mühendislik Hizm. San. Tic. Ltd. Şti. SMS - Sanayi Malzemeleri Üretim ve Satışı A.Ş. İNTEGROL Entegre Kontrol Sistemleri Ltd. Şti. GEOTEK Otomasyon Tekniği San. ve Tic. Ltd. Şti. DACEL Elektrik-Elektronik Mühendislik Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. KROHNE OTOMASYON San. ve Tic. Ltd. Şti. FEMSAN Elektrik Motorları San. Tic. A.Ş. ALİTEK Teknoloji Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. RETEK Mühendislik Makine San. ve Tic. Ltd.Şti. NACHI Europe GMBH Türkiye Şubesi PHOENİX CONTACT Elektronik Tic. Ltd. Şti. GMT Endüstriyel Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti. SİMTEKNO Endüstriyel Ürünler San. Tic. Ltd. Şti. ODAK Endüstri Kontrol Makina San. Tic. Ltd. Şti. ENTEK Otomasyon Ürünleri San. Tic. A.Ş. YOKOGAWA Turkey Endüstriyel Otomasyon Çözümleri A.Ş. ALTINAY Robot Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
ROBO Otomasyon Müh. Elek. Mak. San. ve Tic. A.Ş. EMF Motor San. ve Tic. A.Ş. 
ENTEK TEKNİK A.Ş. OSKON Elektrik-Elektronik Mak. San. Tic. Ltd. Şti. 
ALTERNATİF Yayıncılık Tanıtım Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti.
GÜNMAK Endüstriyel Alet Pompa ve Otomasyon Sist. San. ve Tic. A.Ş. 
MÜHENDİSLER Elektrik San. Tic. Ltd. Şti. RITTAL Pano Sistemleri Tic. A.Ş. OPKON Optik Elektronik Kontrol San. ve Tic. Ltd. Şti. BOSCH REXROTH Otomasyon San. ve Tic. A.Ş. PROMEDA Elektrik ve Aydınlatma Malzemeleri Tic. ve San. Ltd. Şti. KLEMSAN Elektrik Elektronik San. ve Tic. A.Ş. ELİMKO Elektronik Ltd. Şti. SAVIOR Kontrol Otomasyon Sistemleri Elektronik San. ve Tic. A.Ş. 
SICK - Sensörler ve İleri Cihazlar Kontrol A.Ş. SCHNEIDER Electric San. ve Tic. A.Ş.
PVD - Proses Vana Donanım San. ve Tic. Ltd. Şti. 
ELİAR Elektronik San. A.Ş. METER Elektronik San. ve Tc. A.Ş. 
SİMGE Endüstriyel Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti. EGE Endüstriyel Kontrol Elektromekanik Sistemler San. Tic. Ltd. Şti. BİLEŞİM Yayıncılık Fuarcılık ve Tanıtım Hizm. San. Tic. A.Ş.
JUMO Ölçü Sistemleri ve Otomasyon
San. ve Tic. Ltd. Şti. STÄUBLI Sanayi Makine ve Aksesuarları Tic. Ltd. Şti. NETES Mühendislik ve Dış Tic. A.Ş. ISRA VISION Yapay Görme ve Otomasyon San. ve Tic. A.Ş. MEDEL Mühendislik ve Elektronik San. Tic. A.Ş. ANT Mühendislik San. ve Tic. A.Ş. TEMPA Pano San. ve Tic. A.Ş. 
AB ROTECH (Aktiebolaget Rotech Bursa Serbest Bölge Şubesi) KONTEK Kontrol Teknolojileri ve Otomasyon San. Tic. A.Ş. ESA Elektronik Technology Tic. Ltd. Şti. ROBOTEK Otomasyon Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti. 
GSD - Genel Sistem Dizaynı Mühendislik Bilişim Taahhüt San. ve Tic. A.Ş. SERVO KONTROL Makina Otomasyon Dış Tic. Ltd. Şti. ProsesTÜRK Endüstriyel Otomasyon ve Makina San. Tic. Ltd. Şti. MAGMA Mekatronik Makine San. ve Tic. A.Ş. BGM Mühendislik ve Endüstriyel Uygulamalar San. ve Tic. Ltd. Şti. 
E3TAM A.Ş. EATON Elektrik Tic. Ltd. Şti. HİDREL Hidrolik Elemanlar San. Tic. A.Ş. 
TESTO Elektronik ve Test Ölçüm Cih. Dış Tic. Ltd. Şti. ÖZDAŞ Mühendislik San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. OKSİTEM Otomasyon Kontrol Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. EMAS Elektroteknik Makine San. ve Tic. A.Ş. ABB Elektrik A.Ş.
SEW-EURODRIVE Hareket Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. MITSUBISHI Electric Turkey Elektrik Ürünleri A.Ş.
SIEMENS San. ve Tic. A.Ş.
KARDEŞ ELEKTRİK San. ve Tic.A.Ş. PINAR Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti. OPTİMUM Süreç Tasarımı ve Uygulamaları San. ve Tic. Ltd. Şti. LEUZE electronic San. ve Tic. Ltd. Şti. 
HKTM - HİDROPAR Hareket Kontrol Teknolojileri Merkezi San. ve Tic. A.Ş. FESTO San. ve Tic. A.Ş.
EKSEN Yayıncılık Fuarcılık Tanıtım Hizm. Ltd. Şti. YASKAWA Turkey Elektrik Tic. Ltd. Şti. HİD-TEK Makina San. ve Tic. Ltd. Şti. WAGO Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti. 
EMİKON Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti. BİLGİ Otomasyon San. Tic. A.Ş. AES-ACAR Endüstriyel Sistemler San. ve Tic. A.Ş. PILZ Emniyet Otomasyon Ürünleri ve Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.
Burada yer alan beyanlar, firmaların kendi beyanlarıdır