ENOSAD Endüstriyel Otomasyon Sanayicileri Derneği
ENOSAD Endüstriyel Otomasyon Sanayicileri Derneği

MAKİNE ZİRVESİ, MAKFED Ev Sahipliğinde İstanbul'da Toplandı

 

"Makine Zirvesi 2022" İstanbul'da Düzenlendi

Türkiye Makina Federasyonu (MAKFED) tarafından düzenlenen Makine Zirvesi 2022, “Yeşil Makineler & Yeşil Dünya” teması ile 16 Haziran 2022 tarihinde Fairmont Quasar Hotel – İstanbul’da gerçekleştirildi.

"Yeşil Makineler, Yeşil Dünya" temasıyla 16 Haziran'da İstanbul'da gerçekleşen Makine Zirvesi'nde, sektör profesyonellerinin yanı sıra iş dünyasının önde gelen isimleri bir araya geldi.

Zirvenin açılış konuşmaları MAKFED Başkanı Adnan DALGAKIRAN,  TİM Başkanı Mustafa GÜLTEPE,  Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Nikolaus MEYER-LANDRUT ve Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa VARANK tarafından yapıldı.

Zirvede Anahtar Konuşmacıların katılımlarıyla ‘Sıfır Karbon Hedefinde Yeşil Dönüşüm Politikaları’, ‘Sürdürülebilirliğin Finansmanı’, ‘Dijital ve Yeşil Dönüşümde Makineler’ başlıklı oturumlar düzenlendi.

Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih KACIR’ın Anahtar Konuşmacı olarak yer aldığı, Dalgakıran Grubu İcra Kurulu Başkanı Steven YOUNG’ın Panel Başkanlığını yaptığı “Dijital ve Yeşil Dönüşümde Makineler” oturumunda konuşmacı olarak yer alan ENOSAD Başkanı Hasan Basri KAYAKIRAN, Dijital Dönüşümün önemini vurguladı.

Zirve ile ilgili bilgiler: www.makinezirvesi.com   /  Makine Zirvesi 2022 İstanbul’da Toplandı 
Açılış Programı Video Kaydı: https://youtu.be/kVrhUgNMbkM
Sıfır Karbon Hedefinde Yeşil Dönüşüm Politikaları Paneli Video Kaydı: https://youtu.be/IDGde6XLvEE
Sürdürülebilirliğin Finansmanı Paneli Video Kaydı: https://youtu.be/MmDUkvXAiqg
Dijital ve Yeşil Dönüşümde Makineler Paneli Video Kaydı: https://youtu.be/VzGBAr8bcU0