ELİMKO Ankara Sanayi Odası, “Üstün Hizmet Ödülü” nü aldı

ELİMKO Ankara Sanayi Odası, “Üstün Hizmet Ödülü” nü aldı

ELİMKO, Ankara Sanayi Odası 2023 Yılı Elektronik Sektörü Ödülleri’nde “ÜSTÜN HİZMET ÖDÜLÜ” ne layık görüldü.


Ankara Sanayi Odası Elektronik Sanayii Meslek Komitesi’nin “2023 Yılı Elektronik Sektörü Ödülleri”, Ankara Sanayi Odası Başkanı Seyit Ardıç, Vali Yardımcısı Cihangir Güler, İvedik OSB ve Teknopark Ankara Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Gültekin, TOBB ETÜ Rektörü Prof. Dr. Yusuf Sarınay, Ostim OSB Başkanı Orhan Aydın, ASO Meclis ve Komite üyeleri ile elektronik sanayii sektörü paydaşlarının katılımlarıyla 13 Aralık 2023 günü Ankara Teknokent’te düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

ENOSAD’ ın değerli üyesi, 1976 yılından beri “Otomatik Kontrol’ da ve Komple Tesis Çözümleri’ nde Güvenilir İsim” olarak faaliyet gösteren ELİMKO, Ankara Sanayi Odası 2023 Yılı Elektronik Sektörü Ödülleri’nde “ÜSTÜN HİZMET ÖDÜLÜ” ne layık görüldü.

Otomatik kontrol konusunda elektronik cihaz ve sensörler üreten, mekanik aksamları dahil anahtar teslim sistemler kuran ELİMKO firmasının kurucularından Malik Aviral’e ödülünü, TOBB ETÜ Rektörü Prof. Dr. Yusuf Sarınay ve ASO Elektronik Sanayi Komitesi Meclis Üyesi Sermet Kasımoğlu takdim etti.


Sektörümüzü uzun yıllardır başarıyla temsil eden değerli üyemiz ELİMKO’ yu kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz. 

Copyright 2023 ENOSAD Endüstriyel Otomasyon Sanayicileri Derneği | by Monolic