ST Endüstri Zirveleri, İstanbul Fuar Merkezinde (İFM) Gerçekleşti

ST Endüstri Zirveleri, İstanbul Fuar Merkezinde (İFM) Gerçekleşti

ST Endüstri Zirveleri

“Akıllı Fabrika yolculuğunda; Toplam Verimlilik ve Sürdürülebilirlik” 

temasıyla

Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi  

Endüstri 4.0 Uygulamaları Zirvesi ve Sergisi

Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi ve Sergisi:  

Proses Zirvesi ve Sergisi

Depolama ve Transfer Çözümleri Zirvesi

Endüstride ve Binalarda Kazan ve Basınçlı Kap Zirvesi ve

* Depreme Dayanıklı Binalar Zirvesi ile

20 – 23 Aralık 2023 tarihlerinde, İstanbul Fuar Merkezi (İFM) / Yeşilköy’ de eş zamanlı gerçekleştirildi.


250 şirket ve 300’den fazla konuşmacının sahne aldığı, verimliliği artıracak üretim teknolojilerine odaklı zirvelerdeki panellerde, robotik ve süreç yönetimini kapsayan uygulamalardan depolama ve enerji maliyetlerini düşüren çözümlere kadar çeşitli konular tartışıldı.


Endüstri 4.0 Uygulamaları Zirvesi ve Sergisi’ nde Dr. Adem Kayar (MCS) moderatörlüğünde, Ali Sami Gözükırmızı (E3TAM), Fikret Kemal Akyüz (FESTO), Mehmet Kahveci (SICK Türkiye) ve Mehmet Akçit’in (PHOENIX CONTACT) konuşmacı olarak yer aldığı “Akıllı Fabrika Uygulamaları ile Enerji Maliyetlerinin Düşürülmesi ve Karbon Emisyonunun Hesaplanması” konulu ENOSAD Paneli gerçekleştirildi.


Proses Zirvesi ve Sergisi’nde ise Hasan Terzioglu (ENTEK TEKNİK) moderatörlüğünde, İlten Karadağ (ABB), Devrim Pakkan (EMERSON), Osman Kurdaş (GSD) ve Tuğrul Çetek’in (SIEMENS) konuşmacı olarak yer aldığı “Proses Kontrolde Son Teknolojik Gelişmeler” konulu ENOSAD Paneli gerçekleştirildi.


Yoğun katılımla gerçekleşen ST Endüstri Zirveleri’nde katılımcı olarak yer alan ENOSAD, standında üye firmaların temsilcileri ile ziyaretçilerini ağırladı ve zirve kapsamında ENOSAD Yönetim Kurulu üyeleri de bir araya gelme fırsatı buldu.

Copyright 2023 ENOSAD Endüstriyel Otomasyon Sanayicileri Derneği | by Monolic